День тата

День тата

В багатьох країнах світу третя неділя червня — день незвичайний і неймовірно важливий. А знаєш, чому?

14 т. 0

Виявляється, цей день прийнято вважати Днем усіх батьків, наших захисників, порадників, учителів і помічників. Що означає тато для кожної дитини, пояснювати не варто. Кожен із вас і сам розуміє, наскільки важливою і дорогою є ця людина.

День Тата

Коли і чому у світі святкують День батька?

Історія свята дуже цікава. У 1909 році американка Сонора Смарт запропонувала місцевій владі відзначати такий день у їхньому місті. Така ідея у неї з'явилася у зв'язку з тим, що її мама померла рано, татові, Вільяму Джексону Смарту, довелося самому виховувати дівчинку. Вона дуже любила свого тата і в знак вдячності вирішила започаткувати таке свято.

Проте визнаним на державному рівні у США цей день став не одразу, а через кілька десятиліть — у 1966 році. Саме тоді президент Ліндон Джонсон оголосив третю неділю червня національним Днем батька. Особливу увагу під час відзначення цього свята приділяють батькам-одинакам, які самі виховують дітей. Їх підтримують і представники держави, і пересічні громадяни.

З часом зі Сполучених Штатів почали брати приклад і інші країни, вшановуючи таким чином відповідальних і люблячих батьків. Сьогодні це свято відзначається не лише в США, а й в інших країнах світу, таких як Великобританія, Нідерланди, Франція, Китай.

День Тата

День тата в Україні

В Україні Всенародний день батька відзначається у третю неділю вересня. Але ж не обов'язково чекати цієї дати, аби показати своєму татові, як сильно і щиро Ти його любиш! Адже тато — дуже важливий член сім'ї (і Ти дуже легко в цьому переконаєшся, прочитавши ось цю мою статтю).

А коли настане свято, привітай тата красивими і теплими словами. Дивися, що я для Тебе підготував:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День тата

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.