Небо кольору веселки

Небо кольору веселки

Всім-всім-всім! Сьогодні в американському штаті Нью-Джерсі починається видовищне, захоплююче дійство — Фестиваль повітряних куль.

7 930 0

Це одне з найбільших свят повітроплавання не лише в Північній Америці, але й у цілому світі. Щороку в останні вихідні липня небо над аеропортом Солберг у місті Редінгтон заполоняють чудернацькі різнокольорові кулі, перетворюючи його на суцільну веселку.

Цілих три дні, з п’ятниці до неділі, в небо злітають фігурні аеростати і декоративні кулі, що символізують одвічне прагнення людей літати.

Організатори фестивалю навіть змагання придумали — на найоригінальніші кулю та аеростат. Тож тут можна побачити які завгодно витвори-кулі — і гігантську банку Пепсі, і величезного 40-метрового орла, і американськогопрапора-велетня масою 200 кг.

Це видовище неможливо описати словами — близько ста куль одночасно піднімаються вгору, сяючи всіма кольорами веселки, а поміж ними ще й парашутисти маневрують!

Фестиваль навіть нагородили званням «Кращий спеціальний захід». Щороку сюди за незабутніми враженнями приїжджають близько 2 000 людей.

Пілоти та керманичі куль не лише піднімають туристів на десятки метрів угору, але й розповідають про особливості польоту, як керувати пристроєм. А як же без цікавих історій з повітроплавання? Ними спеціалісти теж діляться з відвідувачами свята.

По завершенні фестивалю на гостей чекає світлове шоу та розкішний феєрверк.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

7 930 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Небо кольору веселки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.