Всесвітній день вчителя

Всесвітній день вчителя

Вчитель — це друг і наставник, порадник і найкращий взірець для наслідування.

11 т. 0

Він не лише дає нам знання, а й вчить бути добрими, справедливими, любити і поважати близьких людей, берегти природу, збагачувати свій духовний світ.

Щороку в першу неділю жовтня всі вчителі відзначають своє професійне свято — День вчителя. Нині його святкують у більш ніж 100 країнах світу.

Вперше цей День відсвяткували у 1994 році. Відтоді склалася добра традиція вітати освітян з їхнім святом, дарувати квіти та відзначати найкращих різноманітними нагородами та званнями.

Друзі! Вчителі грають в нашому житті неоціненну роль. Саме завдяки їм ми навчилися читати і рахувати, це вони вперше розказали нам теорему Піфагора та пояснили будову атома. Вчителі прищепили нам любов до книги і навчили поважати традиції, звичаї інших народів. Вони розповіли нам про далекі країни та давно минулі часи, надихнули нас творити власними руками та розумом. Саме їм ми повинні дякувати за подаровану нам частинку їхнього серця та душі.

Вчителів шанують у всьому світі. Канадці, щоб виразити безмежну любов та повагу до вчителя, у 2002 році навіть випустили пам’ятну марку в честь їх професійного свята.

Вчителям присвячують пісні, про них пишуть захоплюючі романи та повісті і навіть пам’ятники будують в їхню честь.

А Ви не забули привітати своїх вчителів?

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Всесвітній день вчителя

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.