Зірки і мрії

Зірки і мрії

Фантастичне художнє інтерв’ю юної зіроньки журналістики Влади Соловйової дарує читачам надії на те, що мрії таки долітають у космос і справджуються! Маленька героїня твору запевняє нас, що загадувати мрії на зорі — «це прекрасно» і мріяти — важлива справа в житті! З зорями варто товаришувати — тоді вони дають згоду на запис інтерв’ю, в якому розповідають деякі секретики космічного життя-буття.

8 060 0

Ілюстрація для прев’ю: Поруцька Олександра, Житомир

Інтерв’ю

Зірки! Що чи хто це? Яка їхня місія і для чого їх так багато? Я завжди про це думаю. Цікаво, а якщо це не просто небесне тіло, а мрія? Так, мрія. Я переконана, що у світі є мрії, які мають здійснитися, а загадувати їх на зорі — це прекрасно.

Уявіть собі, що, крім зірки, ніхто не зможе так яскраво пронести твою мрію у Всесвіт, і ця думка починає гріти твоє стурбоване серце.

Я теж люблю мріяти, а також спостерігати за зірками.

Борисюк Валерія, Коростишів

Вони здаються такими недосяжними, зірки так далеко, але ж і деякі мрії такі нездійсненні. А мама каже, що мріяти потрібно, адже думки матеріальні. Отже, мріяти важливо! І я почала мріяти, але не просто, а разом із зірками. Я вирішила, що вони стануть моїми союзниками.

Одного разу я зрозуміла, що хочу не тільки на них дивитися, я хочу з ними познайомитися, а ще краще — поговорити, поставити запитання, ба більше — записати інтерв’ю з ними.

І я уявляю, як отримую перепустку на зустріч із Полярною зіркою.

Доброго дня, рада зустрічі.

— І Вам доброго дня, земна пані, — поважно відповідає зірка.

Як Вам подорож на Землю? Які нові відчуття, враження?

— Дещо бентежно і незвично, але цікаво. Земля відрізняється від космічного простору. А враження такі, що Ваша планета — це система, яка опікується людьми.

А що Вам хочеться дізнатися про людей? І чи хочеться взагалі?

— Мені цікаві люди, які вивчають космос, планети, зорі. З ними мені було б цікаво поспілкуватися.

Семенчук Андрій, Житомир

У нас багато таких людей, є серед них і визначні. Шкода, що з найвідомішими з них ми не можемо поговорити, бо вони відійшли у вічність. Але їхні праці і зараз надихають тих, хто захоплюється космосом.

— А хто вони? Як їх звати?

Це і Сергій Корольов…

— Корольов? Ми його знаємо! Він став однією з наших планет, тому що мріяв про космос, і його мрія здійснилася. Зараз він входить у сузір’я Оріона — це одне з найпомітніших сузір’їв на небосхилі. Воно розташоване на небесному екваторі. А назване на честь грецького міфічного мисливця Оріона. Це сузір’я складають багато яскравих зір, у розташуванні яких можна впізнати фігуру людини.

Невже? Отже, мрії таки пов’язані з зірками?!

— Так! І ти мрій — і мрії обов’язково здійсняться!..

— Владо, годі мріяти, маємо писати на наступному тижні контрольну, — наче з печери почувся голос вчительки.

— Ірино Василівно, мріяти корисно, адже мріям призначено здійснитися…

Автор: Влада Соловйова,учениця 4 класу Коростенського міського колегіуму, вихованка гуртка «Основи журналістики» Центру позашкільної освіти м. Коростеня.

Переможниця ІІІ обласного фестивалю-конкурсу літературного мистецтва «Крізь терни до зірок» (диплом І ступеня, номінація «Журналістика», молодша вікова категорія).

Читай також:

Теги: Космос
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 060 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Зірки і мрії

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.