Полковник Няв

Полковник Няв

Цього дивовижного котика знає чи не кожен другий інтернет-користувач.

11 т. 0

За кумедний вигляд, невдоволений погляд та дуже кудлату шерсть Полковник Няв умить прославився та здобув безліч прихильників. А нещодавно ще й до Книги рекордів Гіннеса потрапив як найбільш довгошерсте домашнє кошеня.

Це і не дивно, адже в середньому довжина його хутра досягає 23 см.

Полковник Няв

Рекордсмен разом зі своєю власницею Анною Марі Евей та її хлопцем Еріком Розаріо мешкають у Лос-Анджелесі. Дівчина розповідає, що через надто велику пухнастість її улюбленця, весь дім вкритий сірою шерстю.

«Шерсть потрапляє на меблі, підлогу, і навіть на нас. Здається, що я тільки те і роблю, що пилесошу,» — розгублено посміхається Анна.

Полковник Няв

Особливого догляду кіт не потребує. Якщо його розкішна шуба забрудниться, господарі миють Полковника водою, а потім розчісують щіткою.

Цікаво, що Анна та Ерік забрали рекордсмена з місцевого притулку для тварин, коли тому було вже два роки. А своє незвичайне прізвисько кіт отримав за сердитий вираз мордочки та величезний клубок шерсті на тілі.

Полковник Няв

«Лахматий рекорд» фіксували три ветеринари. Всього десять волосинок знадобилося фахівцям, щоб оголосити Полковника найкудлатішим свійським котом.

Тепер фотографія Полковника Няв прикрашатиме нове видання Книги рекордів Гіннеса.

Полковник Няв

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Полковник Няв

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.