«Як Грицик Муху-Нехочуху переміг»: весела книжка для юних неслухів

«Як Грицик Муху-Нехочуху переміг»: весела книжка для юних неслухів

Як часто малеча скаржиться: і чай гарячий, і шапка не слухається, і до садочка йти не хочеться… Усім маленьким вередунам та їхнім батькам Пустунчик відкриває секрет, як позбутися вірусу нехочунства. Нумо перемагати лінощі та радіти кожному дню разом з Грициком! Маленький герой цієї історії ще той вередун.

6 819 0

Коли хтось без кінця верещить і кривиться, знай: його точно вкусила Муха-Нехочуха. Так по-дитячому винахідливо пояснює пустощі малечі Юлія Ілюха — автор чудової книжечки для дошкільнят «Як Грицик Муху-Нехочуху переміг».

Юному героєві цього оповідання всього п’ять рочків. Здавалося б — тільки й радіти життю: гойдалки, каруселі, улюблений песик, мама і тато поруч! Однак понад усе на світі Грицик обожнює…ні, не морозиво, а вередувати і плакати.

Ві-і-і-і-і-і! — верещить Грицик, як поросятко, і тупає ногами, коли йому щось не подобається, і мама хапається за голову.

Улюблені Грицикові слова — «не хочу» і «не буду»…

Щодня Грицик без охоти приходить до дитсадка, так само длубає манну кашу, і все починається спочатку: насуплені брови, сльози і вмовляння. Та несподіване знайомство змінює його життя…

Малий дізнається про небезпечну Муху, котра заражає всіх вірусом нехочунства. Щира дитяча цікавість перемагає страх, і тут починаються справжні пригоди! На Грицика чекають подорож африканськими джунглями, зустріч з плаксивими звірятами та поєдинок з пихатою Володаркою, що прибрала до лап увесь тропічний ліс.

Малята напевне впізнають у ній когось зі своїх друзів… А може, навіть себе!

«Посеред галявини на золотому троні сиділа гігантська Муха й потирала лапки.

Її очі справді були величезними, як блюдця, а хобот — довгим, як у слона.

Помітивши Грицика, Муха скривилася й запитала:

Ти хто такий? Чого тобі треба?»

Грицик вигукує надокучливій комасі магічне заклинання, яке має знищити вірус нехочунства…

Цікаво, що ж то були за чарівні слова? Приєднуйтесь до когорти захоплених читачів історії. Ця книжечка підкаже, як швидко долати поганий настрій, отримувати задоволення від спілкування з друзями та радіти своїм маленьким і великим перемогам.

Сюжет оповідання нагадає історію про Петрика П’яточкіна. Та якщо рудий неслух був душею компанії, наш герой — затятий вереда. Ось чому видання Юлії Ілюхи — справжній скарб (і крутий подарунок) для всіх плаксіїв та їхніх батьків.

Гортаючи барвисті сторінки книги, маленькі пустунчики вчитимуться наповнювати кожен день радістю та позитивом. А мами і тата відкриють секрет, як легко повернути усмішку на личко своїх дітлахів, коли ті засмучені.

Небезпечні випробування, які чатують на Грицика у його дивовижному сні, нагадають, як важливо допомагати друзям, не боятися перешкод та вірити у власні сили. Тільки так можна стати справжнім переможцем!

Женіть геть звичку вередувати, закликає автор маленьких неслухів. Хіба ж розумно марнувати своє життя на безкінечні рюмсання? Жодні ридання не варті того, аби позбавляти себе цікавого знайомства, улюблених ігор та щирої усмішки друга, читаємо між рядків.

Відчути увесь смак перемоги над лінощами малюкам допоможуть сонячні ілюстрації Марини Шкалікової. Кольоровою гірляндою вони супроводжують Грицика протягом всієї пригоди.

Почитайте цю чудесну книжечку перед сном у компанії найрідніших людей — милі дитячі картинки не лише малюка, а навіть дорослого дядечка перенесуть до м’якого ліжечка в дитячому садочку, де так приємно і тепло мріяти про джунглі, чудернацьких героїв, підступних ворогів та богатирські подвиги.

Читай також:

Теги: Натхнення
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

6 819 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

«Як Грицик Муху-Нехочуху переміг»: весела книжка для юних неслухів

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.