Мар'яна

Мар'яна

Ім'я, утворене злиттям двох інших, не може не привертати увагу. Марія плюс Анна — от і вийшло красиве та оригінальне ім'я для дівчинки — Мар'яна. Активна і весела, власниця імені справляє приємне враження з одного лиш погляду на неї. Вона та, з якою Тобі ніколи не доведеться сумувати.

87 т. 0

Напевно, Тобі вже кортить дізнатися таємницю імені Мар'яна. Тоді слухай! Оскільки воно вміщує в собі два імені, то і значення має подвійне — «кохана» і «благодать». Історія походження імені маловідома, але є версія, що «Мар’яна» має європейське коріння. Саме в Європі сьогодні прийнято називати дітей подвійними іменами. Та от парадокс — як правило, дівчата з ім'ям Мар'яна — слов'янки.

Мар'яна Савка — українська поетеса

Мар'яна Савка — українська поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, публіцист.

Маленька фантазерка і кокетка, Мар'яна — справжня витівниця та улюблениця вчителів. Танці, музика, акторська гра — не буде Мар'яна собою, якщо не відвідуватиме усі шкільні гуртки. Обожнює стояти біля дзеркала, кривляючись і розглядаючи нові вбрання з усіх боків.

Мар'яна Садовська — українська співачка, актриса, композитор

Мар'яна Садовська — українська співачка, актриса, композитор, аранжувальник, музикант, художниця.

Мар'яна обожнює бути в центрі уваги — і це ні що інше, як відбиток виховання. Батьки, безмежно люблячи свою донечку, зазвичай задовольняють будь-яке її бажання. Ось чому для Мар'яни не існує слова «ні». А якщо раптом щось відбувається не так, як хоче дівчинка, істерика неминуча.

На щастя, дитяча примхливість і енергійність Мар’яни в дорослому житті трансформуються в ініціативність, відмінне почуття гумору і активність у досягненні професійних вершин.

Мар'яна Василевська — українська фотомодель.

Мар'яна Василевська — українська фотомодель.

В юності Мар'яна перетворюється на цілеспрямовану дівчину, що тягнеться до знань. Тісні і довірливі стосунки з рідними допомагають власниці імені в навчанні, дарують натхнення працювати над собою.
Мар'яна часто обирає професію, зважаючи на свої захоплення. Хореографія, музика, співи чи поезія можуть стати справою всього її життя.

Маріанна Кіяновська — українська поетеса, прозаїк, есеїст

Маріанна Кіяновська — українська поетеса, прозаїк, есеїст, перекладач, літературознавець
.

Сильний характер, природна грація і приємна, майже ангельська зовнішність миттєво справляють враження на представників сильної статі. Не дивно, що шанувальників у Мар'яни хоч греблю гати. Але вибере дівчина лише того, хто здатний буде забезпечити їй небідне життя і потурати всім її примхам.

З Мар'яни може вийти прекрасний керівник. Уміння налагоджувати контакти, швидко приймати рішення і знаходити компроміси стрімко просувають її службовими сходами.

Свої іменини Мар'яни відзначають 2 березня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

87 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Мар'яна

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.