Цікаві факти про мультфільми Дісней

Мультфільми Діснея: мистецтво економити

Якщо Ти скажеш мені, що ніколи в житті не дивився мультики Діснея, звісно ж, я Тобі не повірю. Хто ж не знає подвигів Аладіна, кумедних витівок Тімона і Пумби та зворушливої історії Попелюшки? Усі переконані: де Дісней, там якість. Та, як виявилось, власники студії — ті ще хитруни!

21 т. 1

Мультфільм — це мільйони зображень персонажів у різних позиціях, настроях та колосальні зусилля потужної команди спеціалістів. На випуск одного повнометражного мультику йдуть роки і сотні тисяч доларів. Тож, аби зекономити час і гроші, власники мультиплікаційних студій вдаються до хитромудрих трюків.

Так «The Walt Disney Company» для своїх нових шедеврів неодноразово використовувала анімаційні рухи героїв зі старих мультфільмів. Неймовірно, але факт: рухи одні й ті ж, а персонажі різні. Оце так прийомчик! І як ми не помічали цього раніше?

Мультфільми Діснея: мистецтво економити

Наступне відео красномовно підтвердить старий добрий вислів: «Усе нове — добре забуте старе».

Діснею та його послідовникам таки вдалося обвести усіх навколо пальця. Так-так, навколо того самого п’ятого пальця, якого бракує переважній більшості диснеївських героїв.

Саме Волт Дісней, ще працюючи у своїй першій аматорській студії, вигадав не малювати п’ятий палець. Такий маленький недолік, помножений на всі процеси, у підсумку приносив компанії декілька тисяч доларів економії на рік. Суттєве заощадження матеріалів і коштів, еге ж?

Мультфільми Діснея: мистецтво економити

Своє рішення Дісней пояснив тим, що на крихітних ручках персонажів п’ятий палець був немов зайвим, а за швидких рухів створював відчуття безладності та повного хаосу на екрані. Та якщо Ти читав історію успіху Волта Діснея, то напевне знаєш: студія цього відчайдуха постійно була на грані банкрутства, тому й доводилося постійно економити. Такою вже людиною був Дісней — все або нічого!

Мультфільми Діснея: мистецтво економити

Звичку Діснея малювати героям казкових історій чотири пальці замість п’яти підхопили й інші американські мультиплікатори. Ця традиція збереглася і до нині.

От такі секрети випуску мультиків від Діснея. «Злісна економія?» — запитаєш Ти. «Талант!» — відповім я.

Мультфільми Діснея: мистецтво економити

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Цікаві факти про мультфільми Дісней

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

littlebug-avatar

Мала Комаха

це вражає!
12-02-2016