Європа, якою бачать її птахи

Європа, якою бачать її птахи

Сотні разів милувався світлинами європейських пам’яток, здавалося б, вивчив їх до найменших дрібниць… А що, коли поглянути на такі знайомі місця з абсолютно іншого боку?..

5 638 0

Мандрівний фотограф Амос Чаппл (Amos Chapple) показав людству Європу такою, якою бачать її птахи. Прикріпивши до дрона фотоапарат, чоловік зробив дивовижні фото над європейськими містами.

Тільки поглянь, яка неймовірна краса відкривається з висоти пташиного польоту! Ох і пощастило ж нашим пернатим друзям. Там, у небі, все видається іншим: особливим, загадковим, неповторним.

Захід сонця або легкий вранішній туман, метушливе місто або тихе плесо затоки — звідусіль, де побував фотограф, йому вдалося забрати часточки магічних краєвидів з собою, аби пізніше подарувати їх світу.

Амос Чаппл відвідав Німеччину, Іспанію, Францію, Італію, Грузію та інші європейські країни. Захоплення тамтешньою природою та унікальними творіннями людських рук він передав у своїх фотошедеврах. Насолодись ними разом з Пустунчиком.

Барселона, Іспанія

Величний храм Святого Серця в обіймах хмар має неперевершений вигляд. Аж дух перехоплює від такої краси! Святиня розташована на горі Тібідабо, яку видно з будь-якого куточка міста. Вершина п’ятсотметрової гори — найкращий оглядовий майданчик Берселони.

Стамбул, Туреччина

Мальовничий краєвид мечетей на узбережжі Мармурового моря перенесе Тебе туди, де повітря заполонили аромати східних прянощів, а з мусульманських святинь долинають розмірені звуки ісламських мелодій.

Буртанж, Нідерланди

Фортецю-зірку в голландському містечку Буртанж у всій її красі можна оцінити лише з висоти. Останній гарматний вистріл прогримів тут три століття тому. Нині ж укріплення є музеєм, а заодно — архітектурною родзинкою «сонного» містечка на сході Нідерландів.

Стовп Кацхі, Грузія

Дивлячись на цю вапнякову скелю, мимоволі згадуєш красуню Рапунцель, що все життя нудилась у вежі, ховаючи свій дар подалі від людських очей. Ти не повіриш, але на вершині стовпа Кацхі протягом 20 років жив грузинський відлюдник. Сховавшись від світу та поринувши в релігію з головою, чоловік у такий спосіб хотів стати «ближче до Бога».

Париж, Франція

Базиліка Сакре-Кер на пагорбі Монмартр та легкий вранішній серпанок.

Трієст, Італія

Найвищий маяк світу — Маяк Перемоги — заввишки 68 м на тлі блакитного плеса Трієстської затоки та багряного заходу сонця.

Барселона, Іспанія

Вечір спускається на храм Святого Сімейства у центрі району Ешампле, Барселона. Знаменитий проект Антоніо Гауді ефектно виділяється на фоні традиційної архітектури міста. Немов прибулець із космосу

Єреван, Вірменія

Гігантська статуя Матері-Вірменії заввишки 54 м. Пам’ятник з карбованої міді символізує міць та силу країни.

Тбілісі, Грузія

Грузинська столиця прокидається від сну. Поспішають кудись перші перехожі, порушують вранішню тишу перші автомобілі. Дзеркало звивистої місцевої річки Кури наповнюється світлом сонячних променів.

Магдебург, Німеччина

Баржа пливе водним мостом над річкою Ельбою на сході країни.

Будапешт, Угорщина

Чарівний краєвид вечірнього міста. Замок Буда у День Святого Стефана, який є національним святом Угорщини.

На своєму сайті Амос Чаппл ділиться враженнями від побаченого:

«Після подорожі 70-ма країнами світу я майже нічого не бачив, окрім доброти, порядності та краси. Поважаю фотожурналістів, які працюють в районах конфліктів, але я вважаю, що є багато того, що ми ще не втратили або знищили і що вимагає справедливого висвітлення в засобах масової інформації.»

Читай також:

Теги: Подорожі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

5 638 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Європа, якою бачать її птахи

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.